| ByaSimpleGirl a întrebat:

stie cineva de unde pot cumpara o husa de Alcatel one touch x'pop (nu foarte scumpa)?

4 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Incearca de la magazinel Cosmote, Orange, Vodafone, Germanos sau daca nu de aici :http://www.emag.ro/......sa-v1891/c
Bafta!

| georgyanna22 a răspuns:

Dupa piata o iei ieftina...

| Memories002 a răspuns:

Poti incerca sa mergi la un shop cum ar fi Orange, Vodafone, Germanos si sa intrebi acolo despre accesorii pentru telefonul tau. In caz ca nu gasesti, cauti pe net,, husa pentru Alcatel one touch '' si garantat trebuie sa gasesti ceva ieftin si bun. Sper ca ti-am fost de folos! :*

| Madalin1988 a răspuns:

Buna,poti cauta pe internet dar am vazut ca la gsmtelefoane.com e super si e si mai ieftina