| Anamaria101ey a întrebat:

Bună,ştie cineva o aplicaţie bună de editat poze şi videoclipuri, am nişte poze şi viedeoclipuri care sunt cu descriere pe ele şi vreau dă scot scrisul acela şi să rămână poza întreagă sau videoclipul

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PicsArt

| Anamaria101ey explică (pentru anonim_4396):

Am încercat-o şi nu merge, şi mi-a mai spus cineva

| literallythesamebruh a răspuns:

Snapseed,PicsArt varianta fără plată și în general orice editor de poze complex te poate ajuta.

| nicu991 a răspuns:

Pentru poze Snapseed cu unealta Heal.

| Anamaria101ey explică (pentru nicu991):

Nu ştku cum se foloseşte

| Anamaria101ey explică (pentru nicu991):

Si este cu plata, eu nu vrea decat sa scot niste descrieri din poze şi semne

| nicu991 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Daca vrei si n-ai multe discutăm in privat și ți le fac eu.

| Ionut00007 a răspuns:

Găsești aici diferite programe de editat poze si video: http://www.noulmonden.com/search?q=Editat+poze&m=1. Sper ca sunt de folos.