| Criiss16 a întrebat:

Sunt in Spania si mi-am luat un iPhone 5 pe abonament, as vrea sa stiu aproximativ cat costa sa il decodez in Romania. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Daca l-ai luat din Spania si vrei sa il decodezi si sa iti pastrezi garantia, du-te la operatorul la care ai facut abonamentul si ti-l decodeaza, contra unei taxe de zeci de euro (nu cred ca poate fi mai mult de 100 €).
Daca vrei sa il decodezi in Romania, du-te la un service autorizat de telefoane si afli acolo pretul. Atentie! Daca il decodezi in tara, iti pierzi garantia.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Decodarea in Romania a unui Iphone 5 pe abonament costa aproximativ 100 de euro.

| Andreeamica a răspuns:

130 de lei :*