| dan_5555 a întrebat:

Am un iphone 4 ios 6.0.1 si baseball 04.12.02 si as vrea sa-l decodez dar dacă îl decodez normal mă costa foarte mult si as vrea sa știu dacă pot sa îl decodez si in alt mod

4 răspunsuri:
| 50deBANI a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale despre cum sa pecodezi iphone 4 (ex: cum sa decodezi iphone 4)

| mobile a răspuns:

Salut,
Il poti decoda cu gevey de la magazingsm.ro http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/gevey-x-sim-ultra-decodare-iphone-4-6628
Cauta pe site exact xsim-ul pentru versiunea ta de soft!
Spor!

| valentino52 a răspuns (pentru mobile):

Pai nici nu exista gevey pentru iOS 6... momentan stiu ca nu exista varianta de unlock.

| mobile a răspuns (pentru valentino52):

Salut,
Urmareste site-ul www.magazingsm.ro ca o sa aduca sigur sau daca vrei intra pe site si sub functia cauta ai PROPUNE UN PRODUS, 98% din produsele propuse de clienti sunt aduse si facand asta primesti mail cand produsul respectiv intra in stoc :)
Spor!