| Ferencz_Loredana_1995 a întrebat:

Sunt pe abonament Telekom si as vrea sa stiu cum pot afla la ce numere pot suna in strainatate cu minutele internationale mobile pe care le am. Multumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Depinde ce abonament ai. Dar vezi, unele lucruri de aici, te pot ajuta:
https://www.telekom.ro/category/extraoptiuni-abonamente/cat7900482/

| MihaiNicu23 a răspuns:

In Spania, Italia, Germani poti sigur, eu am incercat in Anglia si nu merge, in SUa si in Canada mai poti suna.