| Florentina_Mariana_1996 a întrebat:

Buna știe cineva de ce la telefonul Allview A5 ready camera de pe fata nu se vede bine se vede neclară si pe roz deși camera normală se vede bine?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Marca asta de telefoane este foarte proastă, zero calitate.

| xYonasuper a răspuns:

Nu are o calitate atat de buna.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, cred ca are putini pixeli camera nu prea ai ce face. Ia-ti alt telefon happy

| DRionutST a răspuns:

Camera principala are 5mp iar Camera frontala are 0, 3mp deci... e logic sa se vada asa pentru ca are putini pixeli

| Ryuunosuke a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu poți zice că această marcă este proastă, te înşeli, folosesc Allview de foarte mult timp şi merge ok şi totul e bine, e chiar printre cele mai bune firme producătoare de telefoane, tu zici asta nici măcar neştiind de situaţie, lui nu i se vede bine pentru că nu are o versiune foarte bună de telefon, nu poţi da vina pe toată firma pentru asta, aşa a fost produs telefonul.

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Este slabut in pixeli este facut la Brasov in rest e ok

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cristyan_Doru_1984):

laughing))) succes la gasit firma Allview in Brasov

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns (pentru Mihai1810):

Allview se fabrica in Brasov. mai intereseaza-te domnu mihai

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cristyan_Doru_1984):

Allview sunt niste telefoane de la firma chinezeasca Gionee care sunt rebranduite. Inainte sa faci un comentariu informeaza-te. Si in plus unde ai vazut tu firma Allview in Brasov?

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns (pentru Cristyan_Doru_1984):

Bafta prietenas ia intra pe link se pare ca esti informat slabut

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cristyan_Doru_1984):

Asta e un site facut la vrajeala oentru a fi in legalitate in Romania http://geekcraiova.blogspot.ro/2015/01/allview-afacere-romaneasca-cu.html ia cu paine

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns (pentru Mihai1810):

Bun deci exista la Brasov nu? sau vrei sa continuam sa ne certam aiurea

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cristyan_Doru_1984):

Chinezii de la Gionee fac telefoane fara nici un nume si pentru o anumita suma de bani pun pe ele orice sigla (pot pune si Samsung daca platesti). Romanii cand comanda telefoane Gionee specifica ca vor ca pe telefoane sa scrie Allview platind suplimentar pentru acest lucru. Cei care spun ca Allview sunt fabricate la Brasov nu stiu ce vorbesc. Daca nu crezi ce ti-am spus cauta pe internet mai multe surse.

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns (pentru Mihai1810):

Ok bafta