| TeoAilerua a întrebat:

Buna
Știe cineva de ce se poate strica camera din fata de la iPhone 6?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Sigur a murit camera. Te poti duce la un service sa ti-o inlocuiasca, te va costa destul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca este facuta de mana omului si se strica. Orice se poate strica.
Poate l-ai scapat pe jos sau are defecte din fabricatie.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca sunt de proasta calitate.
problema e alta. camera sa fie buna si defectul sa fie altul.

| AlexSalling a răspuns:

Ai tras cu el de pamant? Arata negru fundalul la camera frontala?

| TeoAilerua explică (pentru AlexSalling):

Da e negru
Dar telefonul asta a fost scapat de o grămada de ori înainte sa fie al meu și mergea pana acum o săptămâna?
Am ce sa-i fac sau e mort?

| AlexSalling a răspuns (pentru TeoAilerua):

Sigur a murit camera. Te poti duce la un service sa ti-o inlocuiasca, te va costa destul.