| izu15 a întrebat:

Buna,tocmai ce mi-am luat noul iPhone 6. Dar am o problema...Mi-am instalat jocurile vechi(in special My Talking Tom la care am level 81 si 80k banuti) si nu imi dau level-ul pe care il aveam, mai pe scurt..ma ia de la level unu.Am facut bakeup dar nu s-au salvat jocurile si nici in icloud sau game center nu imi apar.Ce as putea face sa imi recapat nivelele? Va multumesc!(:

1 răspuns:
| k330sk3a a răspuns:

Cand aveai talking tom pe celalalt deispozitiv Apple, nu cred ca ai fost logat pe game center si nu ti s-au salvat.Sau poate acele date au fost salvate doar pe acel dispozitiv si nu le poti transfera pe altul.