| orton123456 a întrebat:

Buna,TPU. Am auzit ca Windows Phone 8 are Subway Surfers, iar eu vreau sa-mi cumpar un Nokia Lumia 520.As dori sa-mi descarc aceasta joaca cind o sa mi-l procur,doar ca pe net arata ca poti sa scoti aplicatii doar din tara din care o pui, de exemplu eu sunt din Bucuresti, asta inseamna ca pot sa descarc aplicatii doar facute de Romania? Spuneti-mi mai multe despre descarcarea aplicatiilor....si despre creare cont Market-place laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"doar ca pe net arata ca poti sa scoti aplicatii doar din tara din care o pui, de exemplu eu sunt din Bucuresti, asta inseamna ca pot sa descarc aplicatii doar facute de Romania?"

Imi plac tinerii care se documenteaza inainte sa dea banii pe ceva, insa nu pricep cum de se documenteaza si prost.hee hee

N-o sa ai nicio problema. O sa poti juca afurisitul ala de joc. Cont Marketplace = cont Microsoft(unul cu varsta mai mare de 18 ani).

| orton123456 explică (pentru anonim_4396):

big grin am 12 dar am pus 22 ani pe contul meu Microsoft,, marog big grin imi place raspunsul tau,, mult optimismm in,, Imi plac tinerii care se documenteaza inainte sa dea banii pe ceva, insa nu pricep cum de se documenteaza si prost.hee hee

N-o sa ai nicio problema. O sa poti juca afurisitul ala de joc. Cont Marketplace = cont Microsoft(unul cu varsta mai mare de 18 ani).,, Iti dau funda, doar dupa ce mai vad raspunsuri, dar daca nu mai am, atunci tio dau tie

1 răspuns: