| AnWtZyKa a întrebat:

Am cumparat in luna martie anul asta un telefon Samsung S5230 Star Hello Kitty iar in prima zi de scoala telefonul mi-a cazut in apa. L-am luat si l-am sters bine si i-am scos si bateria si am sterso, dar nu mi-a mai mers...nu se aprindea deloc. Dupa 2 zile l-am pornit si a mers dar se bloca si nu merge nici sa sun pe nimeni si unele butoane nu mergeau. Din prima zi de cand l-am luat am primit 2 ani garantie la el. Oare se mai poate repara?

Răspuns Câştigător
| WannaMore a răspuns:

Da,si unei prietene de-ale mele i-a scapat in ciorba si l-a reparat laughingdoar ca nu mai era in garantie, si a costat-o destul de scump repararea...bafta scumpa mea, don`t worry :*funda?

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Pt ca l-ai scapat in apa, ai pierdut garantia. Mergi cu el la service, desi ideal ar fi fost sa il duci imediat.

| jiyoon23 a răspuns:

Da cred ca inca ti se pot returna ori bani ori sa-ti dea altul