| anonim12345678900734269864 a întrebat:

Am facut cost suplimentar din cauza unei prostii de sms stiti cumva cum pot sa scap de el? Gen, sa il anulez pentru ca s-a comis o greseala sau ceva de genul?
CEL MAI UTIL SI SERIOS DAU FUNDA! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca bani deja s-au transferat, cauza e cam pierduta, daca nu thinking incearca sa iei legatura cu cei de unde ti-ai cumparat cartela, si spune-le lor problema, adica ma refer sa suni la Vodafone sau in ce retea esti tu, intelegi. Ei iti vor spune sigur daca mai poti sa faci ceva sau nu.