| Anonimsilver a întrebat:

Am gasit niste site-uri de pe care pot downloada jocuri pentru Samsung corby cum ar fi java nu stiu cum, mobile9, zedge nu mai ca imi este frica sa le descarc pentru ca scrie "Acest fisier poate fi daunator computerului tau" sau ceva de genul, as vrea sa dau numarul de telefon si sa primesc prin mesaj jocul sau ceva de genul dar nu gasesc nimic de genul asta. Ma puteti ajuta voi?
PS: Am vazut ca pe acel site cu jocuri java iti poti trimite prin mesaj dar trebuie sa iti faci cont si sa dai 10 credite dar eu nu am 10 credite si nu stiu cum sa fac.

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Man de ce nu descarci tu direct dupa magazin play din telefon sau descarca in pc tau Mobogenia, il instalezi conectezi telefonul la pc si o sa poti descarca ce jocuri vrei in telefon si instala

| Anonimsilver explică (pentru itsoft):

Nu are android Samsung Corby, e caramida si nici nu se poate conecta la PC din cate stiu eu

| itsoft a răspuns (pentru Anonimsilver):

Samsung corby detine sistem de oprare androit 2.2 asa ca mai documenteazate inainte de a spune ceva.

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Jocuri n-o sa prea poti sa te joci pe acel telefon doarece este destul de vechi din toate punctele de vedere. Totusi un site de unde ai putea downloada jocuri este Wapdam.com. EU iti recomand sa stragi bani, cu 200-250 de lei iti poti lua un telefon decent, cu android.

| Anonimsilver explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Saptamana viitoare primesc un telefon nou cu android doar ca ma plictisesc pana atunci si vreau si eu sa fac ceva cu caramida asta pana atunci...

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns (pentru Anonimsilver):

Pai incearca pe wapdam.com,pe waptrick.com. Acolo ai sa gasesti.

| Anonimsilver explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Ok,mersi

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns (pentru Anonimsilver):

Cu placere.