| Biuuu03 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru si de cat mai multe raspunsuri.Deci....cum fac daca vreau sa nu ma mai sune un numar? Adica am incercat si am adaugat numarul la lista de apeluri respinse dar imi apare daca m-a sunat.Deci cum sa fac mai usor? Sa mentionez ca vreau sa fac asta pentru ca nu vreau sa o sune cineva pe mama...asa ca vreau ceva simplu.

Multumesc anticipat si fara raspunsuri la misto sau mai stiu eu ce.

1 răspuns:
| Pop_Catalin_1990_fBU5 a răspuns:

Salut! Nu cred capoti face ca un numar sa nu te poata suna si sa nu iti apara
Si eu am numere la respins simereu imi apar happy