| sexybalamukkk0108 a întrebat:

Am niste intrebari. Am un Samsung Galaxy A5 2016 de un an si jumatate si as dori sa il schimb cu un telefon din gama iPhone.
Se merita sa il schimb cu un iPhone X? Iar daca nu, cu ce telefon din aceasta gama as putea sa il schimb? Dar care merita mai mult: un iPhone X sau un Samsung Galaxy S9? Ce dezavantaje ar exista daca mi-as lua un iPhone X?
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Hyper23 a răspuns:

S9 are performante mai bune si mi se pare ca arata mai bine, la iphone x sunt performante mai scazute si notch-ul la inceput poate fii deranjant.Amandoua au spate de sticla deci se sparg usor, eu nu as da atatia bani pe un telefon. Daca iti cade odata din mana s-au dus toti banii.Iti recomand S9.

| Bogdan70001 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar nu-ti da nimeni tie iPhone X sau S9 pe A5 2016

| sexybalamukkk0108 explică (pentru Bogdan70001):

N-am vrut sa fac un schimb, am vrut sa imi iau alt telefon...