| m3looo a întrebat:

.Eu am un Samsung Galaxy S5 Neo..si m-am hotarat sa ma mut pe iPhone..mai exact pe iPhone 6..As putea da la schimb S5 Neo pe iPhone 6..adica s-ar merita?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BB4Eva a răspuns:

IPhone 6 e cel putin 2000 de lei nou. Poti da s5-ul tau si o diferenta de 200-300 de lei pe un 6 daca al tau arata bine sau il poti da la schimb cu un 5S si nu mai dai nimic. E foarte bun si 5S si isi merita banii. Telefoanele isi pierd din valoare daca sunt folosite. Nu te crede nimeni ca il ai de 2 luni, dar cred ca poti verfica vechimea cu IMEI-ul la ambele.

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Nu merita.

| cristinel375 a răspuns:

Se merita dar nu gasesti tu prostul, ca S5 neo e 700-800 lei iar iPhone-ul este 13-14 milioane.

| m3looo explică (pentru cristinel375):

Da.dar s5neo nou e 1549 lei
..asa l.am luat eu acum doua luni.iar iPhone 6 e undeva la 1600

| cristinel375 a răspuns (pentru m3looo):

Oricum o sa-ti ceara diferenta persoana cu care vi face schimbul.

| BB4Eva a răspuns (pentru m3looo):

IPhone 6 e cel putin 2000 de lei nou. Poti da s5-ul tau si o diferenta de 200-300 de lei pe un 6 daca al tau arata bine sau il poti da la schimb cu un 5S si nu mai dai nimic. E foarte bun si 5S si isi merita banii. Telefoanele isi pierd din valoare daca sunt folosite. Nu te crede nimeni ca il ai de 2 luni, dar cred ca poti verfica vechimea cu IMEI-ul la ambele.

| Daniel_Daniel_1991_4jXt a răspuns:

Ai grija, exista riscul sa fie replica, nu fa schimburi din astea!