| LoveLoveLove12345 a întrebat:

Buna,TPU! happy am o intrebare: Daca sunt pe Vodafone si trebuie sa vorbesc cu cineva care e in Israel,cum pot face asta? Se consuma mult? De unde e mai bine sa se sune? De acolo sau de aici?
Si mai am o intrebare: Care e diferenta de fus orar? Adica daca la noi e 3, la ei...cat e?
Multumesc! happy Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Cel mai ieftin e daca vb de pe tel fix de la rds, pe cartela de la ei e un pic mai scump, si nu este diferenta de fus orar