| Gipsy a întrebat:

Buna!

Sunt pe Vodafone. mi-am activat optiunea cu 1000 minute in retea cu un numar favorit.Eu mai am vreo 30 de minute in retea.Si am o intrebare. Dupa ce mi se termina cele 30 de minute si vreau sa vorbesc cu o anumita persoana mi se activeaza sa pot vorbi cu cele 100 de minute.Pt ca pana acum nu se consuma nimic din ele.Si acolo scris cu un numar favorit.Si dupa ce am activat asta am primit doar un mesaj de la vodafone ca mi sa activat, nu mi-a cerut numarul cu care vreau sa vorbesc, adica cel favorit.Deci?

Cine imi poate da un sfat?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Dupa ce consumi cele 30 min. in retea, nu mai poti sa consumi, in retea, din minutele alocate " numarului favorit"! Acele minute raman alocate doar pentru numarului favorit