| EllaElly123 a întrebat:

Bună TPU.Am o întrebare pe care sper să o luaţi în serios. happy Este bine să-mi iau un Samsung Galaxy S4? Adică..este bun? Ce are el în plus faţă de S3? Dacă îl iau peste un an va fi mai convenabil? Cei care au sau care au auzit mai multe despre el.vă rog să mă ajutaţi.Dau fundiţă.

P.s. : Am auzit că poate face poze sub apă, e adevărat?

Răspuns Câştigător
| AlecsPAD a răspuns:

Poti face fotografii cu sunet (adaugi tu ce sunet vrei) Are un nou senzor: daca privesti un videoclip si intorci capul intr-o parte acel videoclip se opreste(pauzeaza) pana intorci din nou capul la telefon. Are camera de 13MP iar cel S3 are 8mp.
Parerea mea e ca merita acel pret, acum depinde de buzunarul tau

1 răspuns:
| OoAleeoO a răspuns:

Samsung galaxy s4 este mai mare decat s3 si are grafica mai buna si se misca foarte repede si da face poze si sub apa. Daca ti-l iei peste un an va fi cu cel putin 3 milioane mai ieftin. Toate telefoanele care erau foarte scumpe anul trecut acum sunt la un pret mai convenabil. happy