| Schrotter_Beatrice_1993 a întrebat:

Buna, TPU! Am o întrebare pentru cei care folosesc Apple, in special cei care au cumpărat spațiu pe iCloud. Vreau sa cumpar spatiu de stocare, știu ca trebuie plătit lunar. Problema este, după ce voi anula acest ‘abonament’, ce se va întâmpla cu lucrurile stocate acolo? Sau nu se mai poate anula? Sau îmi vor da un termen sa îmi descarc tot ce am avut stocat. nu știu. Mulțumesc!

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Vei avea un termen de 15 zile in care sa descarci tot, dupa care tot se va sterge. Abonamentul il poti anula oricand.