| InfernalHunter a întrebat:

TPU! Am o intrebare referitoare la telefoanele Nokia 5230:
Am un telefon NKA 5230.
Cind vreau sa-mi trec o melodie din calculator in telefon, imi arata o eroare, care spune ca "Parametrul este incorect". Ce inseamna aceasta? Iar, in caz daca totusi imi trece melodia fara erori, ea ramine in mapa "Attachments". Este ceva cu telefonul sau cu cartela? Cum pot sa rezolv problema aceasta?

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Este ceva cu telefonul cel mai bine ar fi sa te duci urgent la un service de electronice

1 răspuns:
| dani0822 a răspuns:

Conecteaza cablul usb la calculator prin intermediul "imprimare si media" sau daca asa nu merge muta melodia pe desktop si incerca sa o pui in telefon in folderul tau cu muzica.