| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema cu telefonul, arata cam asa http://www.google.com/......tp?/imgres [ doar ca este alb ]. Cand conectez cablul de date imi spune,, "incarcatorul este conectat", dar nu-mi apare,, stocare in masa,, am cautat si la partitii dar nu apare.
Cum sa-l repar?
Dau funda :x :*

9 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Intri la telefon la setari si cauti setari usb sau stocare incearca si la conectivitate, daca gasesti ceva ar trebui sa selectezi modul stocare date

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Am intrat dar apare acolo,, conectivitate,, si am dat acolo si era ceva la internet

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai gasit nimic despre stocare date? mod transfer sau ceva gen? intra in toate setarile si cauta deca de mod transfer conectare pc intelegi

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Am intrat peste tot si am cautat si nimic, adv e ca nici nu prea stiu sa intru prin setari, daca cumva o sa afli cum se intra sa imi lasi mesaj aici oricand, ca nu am neaparata nevoie acum, dar pe viitor

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa vad daca gasesc ceva revinwinking

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Bine sa revii mersi mult

| Amilik a răspuns:

De ce nu incerci sa folosesti Bluetooth-ul in locul cablului de date? Sau i-ati un microsd card si poti transfera date cu ajutorul lui.

| anonim_4396 explică (pentru Amilik):

O sa incerc sa fac si asta

| Cătălin1309 a răspuns:

Pai cumpara-ti un cititor de card MicroSD, care e vreo 25 de lei sau mai putin, bagi cardul in el, apoi in calculator si iti descarci ce vrei pe el