| Balan_Măry_1995 a întrebat:

am o problema
Am doua telefoane si nu stiu de ce daca salvez într-unul dintre cele două un contact se salvează automat si in celalalt. Problema este ca unul dintre cele două este momentan la mine si trebuie sa il dau altcuiva. Ce sa fac ca sa nu se mai salveze pe ambele telefoane un contact?

1 răspuns:
| qffwqfw a răspuns:

Daca bagi cartela intr-unul si bagi un contact pe el si scoti cartela si il bagi in al doilea, automat iti ramane pe cartela, si pe telefonul pe care ai scos cartela, ramane acel contact. nu ai de cat sa descarci aplicatia ''groups'' daca ai magazin play sau ios. sau sa stergi fiecare contact fara a descarca ceva, aplicatia aia poate sterge toate contactele odata. daca nu stii cum, iti spun. sau cauti pe net cum se face. poti sterge contactele, nu e o problema. succes!