| Anonimous343 a întrebat:

AJUTOR! In casa am un calculator si un laptop. Problema este ca de ceva timp incoace toate actualizarile pe care le fac pe un calculator in GoogleChrome imi apar si pe celalalt(asta se intampla doar in Chrome), toate aplicatiile sau extensiile, si toate siturile pe care le salvez la favorite imi apar pe ambele si chestia asta ma dispera! Nu stiu ce sa fac! Este foarte enervant deoarece la un calculator sta fratele meu mai mic si salveaza tot felul de jocuri, iar cand eu salvez ceva la favorite el imi sterge, la fel se intampla si cu extensiile. Nu stiu ce sa fac, am umblat la setari dar nu am reusit sa fac nimic.
Sper ca v ati dat seama despre ce este vorba si ca ma puteti ajuta, sa mi spuneti ce anume sa fac si unde trebuie sa umblu.
VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Cel mai probabil ai un cont Google(gmail sau altul) la care te logezi de pe abele sisteme; setarile facute la Chrome se salveaza in Cloud iar cand te conectezi pe alt PC cu acelasi cont Google iti incarca setarile alea personalizate. Verifica setarile la contul Google.
Asta ar fi cam singura explicatie care o am.