| Andreea6w4 a întrebat:

Am o problema... am un Samsung Galaxy Y. O ora si ceva a mers foarte bine, dar acum nu mai pot trimite mesaje sa sun sau sa stau pe net. Am incercat sa sun la numarul lor dar imi spunea ca am retea indisponibila. Un sfat este bine primit. Multumesc anticipat si Funda.

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Din mesajul afisat e foarte probabil sa nu ai semnal, sau telefonul sa fie pus in modul "Avion". Daca nu e nici una din astea doua, incearca un restart al telefonului. Stinge-l, scoate-i bateria si cartela si lasa-l asa vreo 5 minute si dupa aia porneste-l.

2 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ai garantie pe el!

| Băă_Creaţsa_1997 a răspuns:

Deciii asa am si eu problema asta trebuie sa mergi cu el daca este in garantie la opratoru dv-s si sa vi-l repare pentru ca lucrurile acestea sunt de la operatoru dv-s...
Multumesc big grin