| Mirrre a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am un Huawei Y530 si nu stiu ce s-a intamplat. Cand il deschid imi apare "please connect usb cable to your computer and open hisuite". Ce este de facut? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce e de facut? telefonul ti-a dat deja raspunsul:

"please connect usb cable to your computer and open hisuite"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cablul de la telefon in laptop sau pc si deschizi din pc sau laptop, suita. Unde scrie in laptop numele tel tau, deschizi si apoi deschizi si suita.

| AFCGSM a răspuns:

Se da jos folia initiala, se curata bine cu un servetel umed, nu trebuie sa ramana scame pe ecran, dupa care se aplica folia de sticla!

| AFCGSM a răspuns:

Trebuie descarcat programul HiSuite, cu care comunica telefonul. Cel mai sigur are nevoie de o resoftare sau nu a terminat un update in curs... din cauza bateriei sau a wifi-ului prost.