| spn29 a întrebat:

Am o problema cu wifi-ul. PC-ul meu vede reteaua privata pe care am deschis-o, se conecteaza la ea si totusi internetul nu este functionabil. Mentionez ca asta s-a intamplat ulterior, dupa vreo 2 luni in care foloseam netul prin wireless si conectat la PC printr-un cablu legat de router si la departare, chiar in alta camera. Stie cineva ce ar putea fi?

P.S. : celelalte dispozitive functioneaza cu netul prin wireless fara probleme.

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa dai un reset la router ( revine la setari din fabrica).