| StarB a întrebat:

Deci am un router wireless la mine in camera parolat. pe calculator merge sa ma contectez si si pe telefon (iphone 5) mergea pana acum ceva zile cand mi.a dat imposibil de conectat la reteaua wifi. pana acum mergea fara nici un fel de problema si mentionez ca si de pe alt telefon ma pot conecta pe wifi insa pe al meu imi da mereu imposibil de conectat. ce pot face?

2 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Sterge din memoria telefonului wirelessul stocat si reporneste telefonul/routerul. Apoi ar trebui sa te intrebe din nou de parola..bagi parola si ar trebui sa mearga.

| StarB explică (pentru slayer09):

Nu imi apare sa sterg. Am dat resetare configurari iar acum nu ma mai pot conecta pe nici o retea wifi parolata pe care intrasem inainte. Helppp!