| Jerry13465229 a întrebat:

Am o problema destul de grava! Va rog din tot sufletul daca stiti sa ma ajutati!
Am un Iphone 3G, avea foarte multe contacte si poze care nu-mi mai trebuiau si am intrat in congigurari ceva pe acolo si am vazut sterge ....am dat acolo si mi-a spus ca poate dura o ora, apoi am dat si mi-a apurut sterge Iphone!
am stat o ora, 2, 3 pana dim si telefonul este tot asa... Apare un mar pe ecran
va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| RefinedStrings a răspuns:

Intreaba la un alt prieten de un cablu de date, sau cu cablul tau de date incearca sa il conectezi la pc. Daca nu merge cu al tau, incearca cu al altui prieten.