| Munteanu_Ciprian_1990 a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema grava cu telefonul meu, Galaxy Trend Plus. Vroiam sa intru la muzica, cand telefonul se restarteaza, iar cand se deschide doar apare emblema Samsung. L-am lasat o noapte asa, dar nimic.Precizez ca il am de jumatate de an de la Vodafone, la abonament si l-am primit sigilat.

1 răspuns:
| elanana a răspuns:

Ba alea de la Vodafone sunt naspa ( fara suparare) nu sunt asa priceputa dar iti sugerez sa mergi la un specialist sau la magazinul de unde l-ai cumparat ca sigur stiu eiwinking