| Yahira a întrebat:

Am o problema: ieri mi-am cumparat o cartela de cosmote cu 5 euro (sunt pe cosmote) special ca sa ii irosesc pe sweet flirt >: (nu ma judecati laughing ). Telefonul in care se afla acei 5 euro este mai vechi (celalalt tel mi s-a stricat si am ajuns la asta) si cand vreau sa trimit mesaj scrie: "Mesaje: lista este plina" si cand colo toate mesajele primite si trimise si...toate sunt sterse. Sus ini arata un pliculet (mesaj) rosu. As fi vrut sa activez optiunea mini cu 0.80 E (daca nu ma insel) si zice "Serviciul nu este disponibil". Nu stiu ce sa fac. Aia 5 euro nu vreau sa mi transform in minute caci n-am cu cine sa vorbesc si imi bine ii cheltui pe jocuri. Ar fi bine daca i-asi transfera pe telefonul mamei? Adica ea are minute si mesaje si inca nu i-o expirat. Nu stiu ce sa fac! Help. Funda >~

1 răspuns:
| Teiko a răspuns:

Si eu am luiat acum cateva zile 5 euro tot pentru Sweet flirtlaughing
Cred ca este mai bine sa ii trimiti mamei tale sum ai zis si tu, si ii folosesti de acolowinking