| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu ii gasesc rezolvarea nicaieri. Am un Samsung Galaxy S3 si nu imi merge viber-ul cand sunt pe date mobile... cand sunt pe WiFi functioneaza perfect dar cand sunt pe date mobile nu merge deloc. Alte aplicatii functioneaza cum ar fi Whatsapp, Facebook, Yahoo, Skype, Google... etc. Stiti cumva ce pot face? sad Dau fundita daca ma ajuta si pe mine cineva

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Hmm, uita-te la aplicatiile restrictionate de datele mobile, iar daca nu sunt acolo, eu iti recomand sa revii la setarile din fabrica.