| Hirom a întrebat:

am scapat un telefon (Samsung galaxi s plus ) din mana si mi sa ciobit putin bara aceea dupa margine. O pot schimba? Sau ce pot sa fac pentru macar a nu se mai vedea? Va rog raspuns FAST!

2 răspunsuri:
| 4ndr3i a răspuns:

Sau daca nu merge sa schimbi fata trebuie sa i iei carcasa toata si trebuie sa l dezasamblezi si sa l pui in carcasa cea noua. uita te pe youtube la galaxy s plus disassembly
Succes!

| Mihai_Ogrezeanu_1993 a răspuns:

De obicei se poate schimba toata fata la toate telefoanele, asa stiu eu, trebuie doar sa te duci la un magazin gen :Vodafone, Orange ca sa te informezi!