| gffgyhghfuhfhvkdsbjhcgvfdhbjhf a întrebat:

Am si eu doua intrebari : ce telefon dintre :Iphone5s si Samsung galaxy grand prime este cel mai bun? Si care dintre cele doua telefoane au camera de pe fata si cea de pe spate mai mare?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de memoria acelui Apple iPhone 5S!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5S (64GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Pool77 a răspuns:

IPhone. Nu te ocupa cu mizeriile de Samsung sub 1000Ron.

| Cedry2k8 a răspuns:

Spune-mi te rog ca pui intrebarea asta la misto. Compara preturile. 1600lei vs 600lei. Care crezi ca-i mai bun avand in vedere ca cel ieftin e Samsung-ul?
La camera 5S-ul e mai bun, si pe fata si pe spate fata de Samsung Grand Prime.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Iphone 5S este mult superior lui Grand Prime, uitate la preturi si o sa iti dai seama. Funda?

| Anonim183837365 a răspuns:

Pai amândouă au camera pe fata.