| Cristiana_Antonia_G._1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare, am un Allview Viper 1.Memoria lui este de 16GB,spatiul pe memoria interna este de 10, 8GB,si imi spune ca este ocupat doar 1GB.Ar ramane 9, 8 liber,ceeaa ce imi si spune.dar imi spune ca nu am spatiu pe dispozitiv.Tin sa mentionez ca nu am card SD.ce as putea sa fac sa beneficiez de acel spatiu liber de 9, 8GB? DAU FUNDA SI PUNCTAJ MAXIM!

2 răspunsuri:
| OlarBogdan1999 a răspuns:

I-ai dat reset?
Câteodată asta e rezolvarea simplă

| Cristiana_Antonia_G._1990 explică (pentru OlarBogdan1999):

Da. I-am dat. Alta metoda?