| Damaaaaaaaaaarys a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am un Samsung star 3 si de azi nu mai imi merge logarea pe yahoo mesenger sad ma puteti ajuta cu ceva? cum pot instala din nou pe telefon yahoo-ul? va roog am nevoie de ajutoor! funda happy

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Descarca de pe net aplicatia Yahoo mesenger sau poate nu mai merge ca nu mai ai MB

| Damaaaaaaaaaarys explică:

Nu am MB darr ma conectez cu wi-fi de la modem si ak cand dau pe aplicatia yahoo ramane blocata stema de la yahoo si atatt de aici nu mai merge

| Damaaaaaaaaaarys explică:

Cum descarc aplicatia de pe net? nu stiu sad