| Anabaell a întrebat:

Am si eu o intrebare cei drept BANALA dar pentru mine e destul de importanta care este parola telefonului pentru Samsung wave 723. Daca puteti macar sa-mi lasti un link care ma poate ajuta sa gasesc parola. Va Multumesc! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca aici:
Fa o salvare a datelor pentru ca vei pierde tot daca metoda functioneaza:
http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=40.0

3 răspunsuri:
| Anabaell explică:

Imi pare rau dar nu am gasit nimic sad in site-urile alea sad

| Anabaell explică:

Horia mersi mult de tot mi-am resetat telefonul si am aflat si parola :*