| domnina04 a întrebat:

am si eu o intrebare:, mi-am cumparat o tableta e-boda si nu stiu cum sa instalez jocuri pe ea si cum sa le joc, am instalat eu dupa google play, dar nu le pot juca ce trebuie sa fac imi spune ca nu este setata nici o valoare standard, ce trrebuie sa fac? vot+funda

1 răspuns:
| LikeNike a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar cred ca trebuie din setarile tabletei! si iti recomand sa nu-ti mai iei de la e-boda ca nu e firma buna mai bine iti iei de la Samsung, Acer, Asus, Allview etc...