| Auslesse a întrebat:

am si eu o mica nelamurire.
am vrut sa-i trimit unei persoane pe care o am in lista de prieteni pe facebook,un mesaj,bineinteles,tot pe facebook.
in fine,l-am scris si am apasat tasta de trimitere.Dar,problema e ca mie mesajul ala imi apare in casuta mea la mesaje necitite.
Persoana respectiva a fost logata pe facebook, insa nu cred ca a vazut mesajul pentru ca nu mi-a aparut confirmarea aceea cum ca l-ar fi citit.Persoana in cauza obisnuieste sa intre pe facebook de pe telefonul mobil.
credeti ca e posibil ca mesajul sa nu se fi trimis, dar mie totusi sa-mi apara ca fiind trimis? sau care e motivul de-mi apare in casuta mea ca necitit?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu l-a vazut, ori nu i-a acordat atentie.

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Cel mai probabil, nu l-a vazut.n-avea de ce sa nu-i acorde importanta, atata timp cat ne cunoastem si am mai vorbithappy

| alinuta01 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, da mi se intimpla numai cind citeam un mesaj dar nu raspundeam la el... Probabil iti apare deoarece nu ti-a raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Acum cat timp i l-ai trimis? Probabil nu s-o fi logat sau o fi fost vreun bugg ceva?

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

I l-am trimis in seara asta pe la 8 si ceva...adica 20:00 si ceva, cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Aaaaa, nu-ti face griji, poate nu a intrat, sau poate a intrat in fuga si nu a vazut mesajul thinkingoh go on

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Ok,merci pentru raspuns!happy