| Pisiiiy0516 a întrebat:

Am si eu o problema! Am un Samsung galaxy s9+ si am venit din afara de cateva zile, am o cartela Vodafone si cand vrea cineva sa ma sune intră imediat casuta vocala! Aveti idee de ce?

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Verifica setarile pentru apeluri primite, chiar si cele de retea, contacteaza si operatorul daca crezi ca problema nu -i la telefon.

3 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

E cumva versiune de America? Alea au alte benzi, nu stiu daca merg si aici.

| Pisiiiy0516 explică (pentru Rd79):

Era de la rețele, nu este versiune de america, este cumparat de aici!

| VladMarian77 a răspuns:

Telefonul il ai cumparat din afara? Daca da, intra in setari>conexiuni>retele mobile si la operatori retea poti sa dai cautati retele pentru a le recunoaste pe cele de la noi (Vodafone, Telekom, Orange) sau Selectare automata pentru a selecta reteaua preferata, in cazul tau, Vodafone. Sper ca te-am ajutat, o zi buna in continuare!