| TPUuser199 a întrebat:

Am si eu o problema. Incerc sa descarc diferite aplicatii de pe Magazin Play, si imi spune urmatorul lucru: eroare la descarcare. Nu exista spatiu suficient pe dispozitiv. Mentionez ca stocarea se face pe Card, si am memorie libera de 2GB. Nu este din cauza memoriei. Ce poate avea? Dau funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sergiu6666 a răspuns:

Probabil aplicatiile nu ti se descarca pe card ci pe telefon de aici poate veni problma

2 răspunsuri:
| TPUuser199 explică (pentru Sergiu6666):

Cum am spus. Stocarea se face pe Card. Este cumva nevoie de reformatare?

| Sergiu6666 a răspuns (pentru TPUuser199):

Poate nu iti recunoaste cardul da reformateaza-l