| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o problema la telefon.
Ieri mi.am luat un telefon SH (folosit vreo 1 luna) si totul mergea perfect pana cand am vrut sa intru pe MAGAZIN PLAY sa descarc ceva...problema e ca ma lasa sa accesez aplicatia dar nu se descarca(...imi aparea la notificari numele aplicatiei si undeva in jos "pauzata".)
Am asteptat 3, 5, 10 minute dar mi.am pietdut rabdarea si am inceput sa caut pe net o solutie(am incercat orice).
Va rog dati.mi un sfat/sugestie/solutie(precizez ca am un ALLVIEW P5 ENERGY, Android 5.1 lolipop, etc)
Va rog ajutati.ma urgent
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dulgherunicu a răspuns:

Cauta aplicatiile in etari magazin play, framework, managerul de descarcare le stergi toate datele stergi contul dai restart, si incerci din nou

4 răspunsuri:
| 08Yonutz17 a răspuns:

Salut mi sa întâmplat și mie trebuie sa îi dai repetare din nou și sa iti faci mai bine contul adică sa fii mai atent la ce apare acolo

| Ap_Gabriel_2001 explică (pentru 08Yonutz17):

Imi poti da mai multe detalii?

| 08Yonutz17 a răspuns:

Trebuie sa îi dai din nou resetare dai funda?

| Ap_Gabriel_2001 explică (pentru 08Yonutz17):

Nu a mers
L.am resetat, am facut si alt cont si tot nu merge