| Metallica97 a întrebat:

Am si eu o problema :Mi-am parolat telefonul(model tactil) si fratele, meu mai mic a incercat de multe ori pana la blocat.Nu imi mai stiu datele si am fost la magazinul de unde l-am cumparat(Germanos)si au spus ca ma costa 45 lei.Marca telefonului este :Huawei Ascend Y210D.
Daca imi poate da cineva sfaturi cum imi pot repara singur telefonul primeste FUNDA +VOT.

4 răspunsuri:
| Chriss203 a răspuns:

Daca ai cong gooogle dai la google atunci cand e blocat la aflare de date, te loghezi
Si bgi datele
(e-mail +pass) Si dupa se deblocheaza!

| Cesare a răspuns:

Uite aici un mic tutorial video!

https://www.youtube.com/watch?v=lu-SvZgvuCs

| Metallica97 explică (pentru Cesare):

Nu imi merge! Imi apare stema HUAWEI si apoi ma duce la mailul si parola pe care nu le stiu.

| Freestyle123 a răspuns:

Cu contul google. Sau cu numarul de telefon, nu mai tin minte sigur. Datele personale iti trebuie, nu cred ca ai cum sa le uiti