| vladdd194443 a întrebat:

Buna TPU am un HTC desire 310, cum as putea sa descarc sa instalez tot pe card aplicati jocuri.am descarcat cateva jocuri dar sau instalat in memoria telefonulul si am mai ramas cu 40-50mb memorie stie cineva un program ceva cu care pot instala tot pe card fara ROOT, nu vreau sa pierd garantia telefonului am instalat AppMgr lll degeaba nu stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Descarca aplicatiile sau jocurile care doresti dupa care le copiezi si le lipesti pe cartela de memorie, dupa care le stergi din memoria telefonului, poate afecta telefonul ( va merge mai greu -> Not SPEED ).

Noroc!winking