| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
Am un Alcatel One Touch 991, si am incercat sa instalez cateva aplicatii si jocuri.Am instalat maxim 3 aplicatii/jocuri si deja imi spune ca nu mai am memorie.Ce ar trebui sa fac pentru a avea o memorie mai mare...sau ceva? Am nevoie de mai multe aplicatii dar nu le pot instala din cauza memorii... FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| BomboniKaaAA a răspuns:

Si eu am tot ALCATEL ONE TOUCH 991-le pui de pe ecran (de pe telefon) pe cardul de memorie

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Iti cumperi un card de memorie iar daca telefonul tau nu accepta card iti cumperi un telefon mai performant big grin

| Anonimatttt a răspuns (pentru MrAlex):

Am card de memorie... big grin

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Cumparati un card de memorie (la eMag au oferte bune si ieftine eu am cumparat un card cu 18 lei de 8 GB) funda?
http://www.emag.ro/
scrii sus in dreapta card de memorie si asa gaseseti bafta

| Anonimatttt a răspuns (pentru gsghdfhsdfhds):

Am card de memorie! Am mai spus odata happy