| Teodora0407 a întrebat:

am un Huawei mate 20 pro, l-am dus in service pentru a schimba ecranul complet deoarece era spart, acum cand il pornesc imi cere parola dupa repornire, oricat as pune pinu-rile mele nu merge, ce as putea sa fac? Astept cu mare interes raspunsurile voastre, va multumesc❤️

Răspuns Câştigător
| Panait_Gabriel_Octavian_1997 a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face, este sa te duci la Vodafone/ Orange sau ce esti tu, si sa le spui sa iti dea un restart din fabrica. dupa totul va fi ok, iti poti pune alte parole. sper ca te am ajutat astept funda

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un gsm cu telefonul.