| Ancutzica99 a întrebat:

mi-am spart din greseala ecranul la tableta...am seriux ...inca merge tableta fara probleme dar e spart ecranul. unde m-as putea duce cu ea..sau daca inca este in garantie imi schimba ecranul?/

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca te duci cu ea la garantie, cei de acolo iti anuleaza garantia pentru ca tableta a suferit socuri mecanice

| Dlkee a răspuns:

Daca ai garantie, du-te cu ea de unde ai cumparat-o, si ori iti da alta tableta, ori iti schimba ecranu.Bafta!

| MarianDeluise a răspuns:

Daca e in garantie e foarte bine!
Du-te cu el de unde l-ai luat si ei iti vor schimba ecranu de la tableta
Succes!

| Ancutzica99 explică:

Deci? Daca ma duc cu ea de unde mi-am cumparat-o, imi anuleaza sau nu garantia?