| VasileMoldova a întrebat:

Am un Huawey Honor Wiew 10 din vara trecuta. Vreau sa reziste cat mai mult vreo 4-5 ani ar fi perfect sa nu aiba ecranul spart doamne fereste sa nu functioneze. Dar am facut o greseala, am lasat de vreo 2-3 maxim 4 ori telefonul peste noapte. Uitasem sa ma trezesc sa-l scot. Oare l-a afectat cu mult?

Răspuns Câştigător
| andrei24074444 a răspuns:

Nu il afecteaza deloc, telefoanele sunt destul de destepte incat sa isi dea seama cand au baterie incarcata si cand sa se opreasca de incarcat. Funda?

3 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Teoretic,nu ar trebui sa il afecteze.Dar in timp, se poate sa ai probleme cu bateria, placa de baza.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu il afecteaza deloc...doar daca l-ai scos de la incarcat de mai multe ori fara sa fie 100% incaracat

| VasileMoldova explică (pentru andrei24074444):

Dar daca scot telefonul anainte sa fie 100% il afecteaza?