| VasileMoldova a întrebat:

In aceasta vara mi-am cumparat un huawey honor wiew 10. Are folie de sticla deasupra( cred ca asa se numeste). Ce-i drept s-a dezlipit un pic si trebuie sa-mi iau alta. Dar azi cand curatam ecranul am observat 2 zgirieturi mici in partea din dreapta sus. Deci intrebarea e zgirieturile sunt doar pe folia de sticla sau si pe ecranul propriu-zis=broken heart((

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

O folie de plastic. Da. Insă nu prea cred că cel ce a pus cristalul nu a luat folia jos.
Asta o să vezi când schimbi sticla.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Asta o sa vezi când schimbi sticla.

| VasileMoldova explică (pentru gelu1970):

Ok. Inca ceva folia( nu stiu daca e de sticla) este un pic desprinsa jos. Acum ca m-am uitat cred ca are inca una dedesubt. E posibil?

| gelu1970 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Telefoanele vin din fabrică cu o folie pe display. Presupun ca cel ce a pus sticla protectoare a luat jos acea folie.
In caz contrar o ai pusă.

| VasileMoldova explică (pentru gelu1970):

A... Deci e posibil sa fie una dedesubt?

| gelu1970 a răspuns (pentru VasileMoldova):

O folie de plastic. Da. Insă nu prea cred că cel ce a pus cristalul nu a luat folia jos.
Asta o să vezi când schimbi sticla.