| Vasile2004 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawey Honor wiew 10 deoarece mi l-am cumparat si vreau sa stiu daca a meritat banii.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Are un procesor si o grafică ok.
E marca Huawei.
Camera foto nu e unul din punctele puternice insă eu nu clasific un telefon după acest criteriu.
Telefonul ce ai cumpărat e considerat un terminal de gamă scumpă insă la jumătate de preț.
Mie nu mi-ar părea rău să achiziționez un asemenea terminal.
Am un one plus 5T.
Acum puțin timp a ieșit one plus 6. In testele facute, in jocuri, honor 10 s-a comportat mai bine ca one plus 6 care e considerat unul din terminalele cele mai fluide și mai potente.
Așa că...ai făcut o achiziție excelentă.
Nu te ghida după prostimea ce cumpăra doar iphone sau gama ieftină Samsung.
Spun asta deoarece sunt cele ce le preferă majoritatea.
Asta intr-adevăr e trist. Să alegi un telefon după marcă ci nu după caracteristicile sale.

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E nemaipomenit.
Ai facut o alegere perfecta calitate preț.
Ma bucur să vad ca există și persoane întregi la minte ce nu cumpără doar iphone sau Samsung.
Baftă și să il folosești sănătos.

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Am mai vazut rewiewuri in care se zice ca camera nu e buna ca nu are stabilizarea si nu are luminozitate buna si ca nu arata nici foarte bine aluminiu si a inceput sami para rau ca l-am cumparat. Ce parere ai?

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Honor 10 si honor wiew 10 sunt telefoane diferite. Tu la care te refereai?

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasile2004):

Sunt telefoane ce impart același procesor.
View e mai mare are o baterie mai bună, o cameră foto mai slabă ca h10 si de asemenea rezoluția display puțin inferioară.
Ca preț e ceva mai scump view. Presupun că e pentru display și baterie. Kirin 970 cu inteligența artificială e printre primii.
Deci ai un telefon bun. Ai ales bine.

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Deci a meritat pe deplin cred?

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasile2004):

Nu fii pisălog.
Ai facut o achiziție bună.
Acum dă-i utilitate.
Să imi zici cum iți funcționează.

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Poti sati pun si acum ca il am de 3-4 luni. Camera cum ai spus nu e cine stie ce. Cind fac pozele imi ies prea luminoase(albe) o nuanta albicioasa. Memorie din plin. Bateria folosita la maxim jocuri wifi google etc rezusta 7 ore daca e la 100%. La jocuri nu am vazut sa aiba probleme. De exemplu Asphalt 9. Si ce sati mai spun. Singurile lucruri de care imi pare un pic rau sunt camera( pozele au o nuanta albicioasa, nu toate) si ca nu are rezistenta la apa, designul cam simplut. P. S l-am luat pe albastru. Stiu vreau cam multe pentru 500 euro?

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Apropo nu gasesc huse cu exceptia celei default?

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasile2004):

Camera foto e ultimul lucru ce mă interesează la un telefon.
Daca vroiai să faci poze iți luai o camera Nikon nu un Honor.
Poți descarca appde camera Nokia. Poate prin soft reușești să ai calitate mai bună.
Huse găsești pe Amazon.

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasile2004):

Are un procesor si o grafică ok.
E marca Huawei.
Camera foto nu e unul din punctele puternice insă eu nu clasific un telefon după acest criteriu.
Telefonul ce ai cumpărat e considerat un terminal de gamă scumpă insă la jumătate de preț.
Mie nu mi-ar părea rău să achiziționez un asemenea terminal.
Am un one plus 5T.
Acum puțin timp a ieșit one plus 6. In testele facute, in jocuri, honor 10 s-a comportat mai bine ca one plus 6 care e considerat unul din terminalele cele mai fluide și mai potente.
Așa că...ai făcut o achiziție excelentă.
Nu te ghida după prostimea ce cumpăra doar iphone sau gama ieftină Samsung.
Spun asta deoarece sunt cele ce le preferă majoritatea.
Asta intr-adevăr e trist. Să alegi un telefon după marcă ci nu după caracteristicile sale.