| Gabi001 a întrebat:

Telefonul meu Sony xperia a cazut pe jos vara trecuta si s-a spart ecranul si acum 2 zile l-am dus la service sa mi-l faca.Problema este ca acuma telefonul nu merge la caldura adica in casa de abia pot sa sun pe cineva.Afara unde este frig merge perfect de la ce poate sa fie asta de la ecran sau atunci cand a cazut pe jos sa afectat ceva in el?

8 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Posibil racirea sa nu mai fie cum a fost, cand da de cald, plus ca este cald si el. o ia razna

| Gabi001 explică (pentru SasNetRomania):

Cum adica la vara nu o sa po umbla de loc pe el? acuma il mai scot la geam sau pe hol dau la vara ce fac?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Gabi001):

Simplu. il mariti iarna pe strada cand e frig sa nu isi dea seama cumapratorul...

| Gabi001 explică (pentru SasNetRomania):

Da nu vreau sa il vand sad

| SasNetRomania a răspuns (pentru Gabi001):

Atunci chinuie-te cu el

| RiZeRy a răspuns:

Ceva virusi.Eu iti recomand antivirusul AVG.Acest antivirus isi face treaba crede-ma.Eu am avut norton dar acela nu isi face bine treaba.Acest avg iti protejeaza calculatorul de virusi. Intra pe google si scrie asa:AVG download.Merit funda? Sper ca te-am ajutat.

| Gabi001 explică (pentru RiZeRy):

Am reinstalat softu de 3 ori nu am virus pe el crying

| RiZeRy a răspuns:

Am gresit atunci scuze.